ما که هستیم:

شرکت نیک نام صنعت دقیق اصفهان به شماره ثبت     (مسئولیت محدود) دارای مجوز قانونی تولید انواع آبگرمکن های برقی و گازی

آدرس کارخانه: اصفهان، نجف آباد، منطقه صنعتی شماره ۲(جوزدان)، خیابان ابوریحان، فرعی ۱۲، پلاک ۲۱

کد پستی: ۸۵۸۵۱۶۵۹۵۸

مدیر عامل: اسداله همایون نجف آبادی

تلفن: ۴۲۶۹۳۲۷۸-۰۳۱

فکس: ۴۲۶۹۳۲۷۹-۰۳۱

پست الکترونیک: info@niknamsanat.com


چه اطلاعاتی را جمع آوری می کنیم و از آنها چه استفاده ای می کنیم؟

به طور پیش فرض هیچگونه اطلاعات خصوصی و شخصی را جمع آوری نمی کنیم و تنها اطلاعاتی را جمع آوری می کنیم که پس از ثبت نام در سایت و در ناحیه کاربری موجود است و از آنها هیچگونه استفاده غیر قانونی نخواهیم کرد. این اطلاعات تنها در اختیار کاربران بوده و در حساب کاربری آنها محفوظ است و دیگران اجازه دسترسی به آنها را ندارند. این اطلاعات مانند شماره های تلفن و آدرس های قانونی می باشد و از آنها برای انجام ثبت سفارش و ارسال محصول و انجام تسویه حساب های مالی استفاده خواهیم کرد.

وظیفه نگهداری از نام کاربری و رمز عبور بر عهده خود کاربر بوده و هیچ مسئولیتی بر عهده نیک نام نمی باشد و به همین دلیل نسبت به این مورد کاملاً هوشیار باشید و دقت لازم را داشته باشید زیرا هر گونه ثبت سفارش و یا تغییر در اطلاعات از طرف افراد دیگر شما را مشمول مسئولیت خواهد نمود.

افرادی که برای امور نمایندگی و یا عضویت در لیست سرویسکاران ثبت درخواست می نمایند نیز، لازم است بدانند که کلیه اسناد و اطلاعات خواسته شده را باید به طور دقیق و بدون هیچگونه کذبی ثبت نمایند و این اطلاعات نزد نیکــ نام محفوظ خواهد ماند. نیکــ نام به طور عادی با سوابق افراد هیچگونه تماسی نخواهد داشت اما این اختیار را دارد که برای افزایش اطمینان از ادارات و مراجع قانونی موجود نسبت به دریافت سوابق و انجام استعلام های لازم اقدام نماید. اگر اطلاعاتی وجود دارد که به عمومی اعلام می گردد، اطلاعاتی هستند که قبل از آن با افراد هماهنگ شده است و از آنها توافقنامه کتبی دریافت شده است.


دیدگاه ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.


اطلاعات مالی و پرداخت ها

اگر از سایت خرید انجام می دهید، پرداخت های شما از طریق درگاه های بانکی انجام خواهد شد که مسئولیت امنیت اطلاعات ثبت شده بر عهده ارائه دهنده درگاه و خود شما می باشد که طبق قوانین اختصاصی اعلام شده اقدام نموده باشید و اینگونه اطلاعات مالی و بانکی شما توسط ما ذخیره نخواهد شد. تنها موردی که توسط ما ثبت خواهد شد، نتیجه پرداخت های مالی شما خواهد بود.


تحویل کالا با باربری :

کلیه کالاهای درخواستی برای تمامی شهرهایی که دارای باربری بوده و یا شهر نزدیک آن دارای باربری باشد، توسط شرکت باربری معتبر – در صورت درخواست مشتری، باربری مورد تایید ایشان – همراه با بارنامه و بیمه نامه به ارزش کالا ارسال خواهد شد.

هزینه حمل بار با باربری طبق تعرفه باربری تعیین می شود و وب سایت تخصصی تاسیسات هیچ گونه دخل و تصرفی در هزینه ارسال باربری ندارد.

هزینه حمل کالا از محل تحویل کالا در تهران تا باربری جداگانه محاسبه شده و به مشتری اعلام میگردد و در صورت امکان به باربری پس کرایه میگردد.

وب سایت تخصصی تاسیسات تاکید دارد که خریداران محترم بسته به مسافت، با استفاده از شماره بیجک، از رسیدن کالای خود مطلع شده و متحمل هزینه اضافه انبار داری شرکت باربری نشوند. ضمنا وب سایت تخصصی تاسیسات در کلیه این مراحل تلاش خود را درجهت هرچه بهتر انجام گرفتن روند ارسال دارد.

تحویل کالا با اتوبوس های شهری :

کالاهایی که دارای شرایط ارسال با اتوبوس های بین شهری بوده، بنا به درخواست مشتری از پایانه های اتوبوسرانی  ارسال می شوند.